Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP 460-a200nc, Intel Celeron J3060, 4GB RAM, 100GB HDD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246036
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Trashësia [mm]:
320
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
312.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri personal HP 460 është një kompjuter multifunksional për të gjithë familjen dhe ofron shumë performancë për punën në zyrë, nevojat për studim dhe argëtimin multimedial. Ky kompjuter ka porte USB 3.0 që kanë një shkallë më të lartë bit se portet USB 2.0, gjë që është veçanërisht e dobishme kur lidh pajisje të mëdha për ruajtjen e të dhënave. Ekzistojnë gjithashtu mundësitë e lidhjes klasike që përdorni çdo ditë. Gigabit Ethernet ju lidh me shpejtësi të lartë në LAN, dhe portet HDMI dhe VGA ju lejojnë të lidhni pajisjet e ekranit. Ky kompjuter HP 460 vjen me një procesor 2-core Intel Celeron J3060 që operon në 1.6 GHz ose deri në 2.48 GHz TurboBoost. Memoria DDR3 ka një kapacitet prej 4 GB. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet, një hard disk 1TB HDD është në dispozicion, plus një disk optik DVD ± RW. Prodhimi i grafikut sigurohet nga Intel HD Graphics me lidhje HDMI dhe VGA. Një kartrlë zëri është e integruar dhe kabllo Gigabit Ethernet siguron lidhjen e rrjetit. Për të lidhur periferikë të jashtëm ose pajisje të tjera, ka mjaft porte USB (2x USB 2.0 dhe 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1) dhe lidhje audio. Kompjuteri vjen me Windows 10 Home. Gjithashtu të përfshira në kuti është një tastierë dhe mausi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata 4-të
Gjerësia [mm]:
163
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
4XG04EA
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
323
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Memorie e brendshme [GB]:
100
Modeli i procesorit:
J3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5.7
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
320
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP 460-a200nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE