Kompjuter HP 460-a200nc, Intel Celeron J3060, 4GB RAM, 100GB HDD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246036
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Trashësia [mm]:
320
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

312.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata 4-të
Gjerësia [mm]:
163
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
4XG04EA
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
323
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Memorie e brendshme [GB]:
100
Modeli i procesorit:
J3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5.7
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
320
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP 460-a200nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE