Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP EliteDesk 800 G4 TW, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX 580, i zi

Kodi i produktit:
243646
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Prodhuesi:
HP
Port COM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1059.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP EliteDesk 800 G4 TW është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5- 8500 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX 580 me 4GB memorie GDDR5 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike, si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153309486
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 580
Kodi i prodhuesit:
4KW82EA
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia [mm]:
308
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8500(3/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Pesha [kg]:
9.86
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Trashësia [mm]:
338

Bashkangjitja Kompjuter HP EliteDesk 800 G4 TW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE