Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP EliteDesk 800 G4 WKS, Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P620, i zi

Kodi i produktit:
244677
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Trashësia [mm]:
370
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1174.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 97.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP EliteDek 800 G4 është kompjuter me dizajn elegant dhe të gjithëanshëm që mban brenda vetes performancë të lartë për menaxhim dhe siguri të të dhënave tuaja nëse jeni biznis apo t'ju ofroj mundësi për t'u argëtuar nëse jeni përdorues i thjeshtë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8700 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA Quadro P620 me 2GB memorie të llojit GDDR5 për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike me mundësi për të hapur të gjitha aplikacionet dhe programet. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, është pajisur me një mori porte USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 3.1 Gen 2, portet DisplayPort dhe Gigabit Ethernet, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro si dhe në pako me të vjen edhe një tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
154
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA Quadro P620
Kodi i prodhuesit:
5HZ79ES
Lansuar:
10. 9. 2018
Lartësia [mm]:
365
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
9.86
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Trashësia [mm]:
370
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP EliteDesk 800 G4 WKS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE