Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo Legion T730, 16GB RAM, 256GB SSD + 2TB HDD, RTX 2070, Core i7, i zi

Kodi i produktit:
257367
Bluetooth:
V4.1
Pesha [kg]:
12
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 256
Modeli i procesorit:
9700K(3.6/4.9GHz 8 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2039.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 169.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuter me dizajn unik dhe performancë të lartë, për një eksperiencë të gamingut të jashtëzakonshme. Vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Intel Core i7-9700K, i cili funksionon në frekuencat 3.6 GHz dhe 4.9 GHz, dhe ka memorie të tipit DDR4 me kapacitet 16 GB. Ka poashtu diskun SSD me kapacitet 256 GB + diskun HDD me kapacitet 2 TB. E gjitha kjo është kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2080 me memorie GDDR6 8GB. Ka hapsirë për këta konektorë: USB 2.0 dhe 3.0/3.1 Gen 1, audio, ofron lidhje me Wifi ac, Bluetooth 4.1, Ethernet, si dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.1
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1933861683558
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia [mm]:
184,5
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
2000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Kodi:
90JF00A2MK
Lansuar:
21. 3. 2019
Lartësia [mm]:
363
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 256
Modeli i procesorit:
9700K(3.6/4.9GHz 8 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
12
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të disponueshëm)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
408
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo Legion T730 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE