Kompjuter Lenovo V530-15ICB TWR, Intel Core i5, 4GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
252050
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Trashësia [mm]:
276
TPM:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

713.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
180
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
145
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
360
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Pesha [kg]:
5.7
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
276
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE