Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo V530-15ICB TWR, Intel Core i5, 4GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
252050
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Trashësia [mm]:
276
TPM:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

713.50 
Ju kurseni : 117.00   (16%)
596.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo V530 Tower është një zgjidhje e besueshme e punës për bizneset dhe zyrat e vogla dhe të mesme, i cili ofron vlera të shkëlqyera dhe mundësitë e nevojshme të menaxhimit dhe sigurisë. Kjo do t'i përmbushë kërkesat tuaja të përditshme në mënyrë të besueshme dhe në të njëjtën kohë do të ofrojë kapacitet të mjaftueshëm për rritje të mëtejshme. Certifikatat e efikasitetit të energjisë janë një garanci për të minimizuar kostot e energjisë në biznesin tuaj. Lenovo V530-15ICB Tower desktop kompjuter bazohet në një procesor 4-core Intel Pentium i5-8400 që shkon në 3.6 GHz dhe mbështetet nga 4GB DDR4 (1 modul / 2 slots), dhe një disk i fuqishëm 256GB SSD Opal HDD është i disponueshëm për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat, dhe një ndezës DVD ± RW është përdorur si disk optik. Prodhimi i imazhit ofrohet nga Intel UHD Graphics me outputet DisplayPort, HDMI dhe VGA, dhe një kartë zëri e integruar HD, kabllo Gigabit Ethernet dhe lidhja WiFi WiFi janë të integruara dhe Bluetooth 4.0. Për të lidhur periferikët e jashtëm ose pajisje të tjera, ekzistojnë porte USB të mjaftueshme (2x USB 3.1 Gen 2, 4x USB 3.1 Gen 1, 4x USB 2.0), port serik dhe një lexues i dobishëm i kartave. Ky model vjen me Windows 10 Pro dhe përfshinë tastierën USB dhe mausin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
180
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
145
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
360
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Pesha [kg]:
5.7
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
276
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo V530-15ICB TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE