Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Infinite 8RA-268XEU, Intel Core i5, 8GB RAM, 2TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
244749
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

792.50 
Ju kurseni : 197.00   (25%)
595.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Infinite 8RA është zgjidhja ideale nëse dëshironi një kompjuter me dizajn modern dhe performancë të jashtëzakonshme për luajtjen e videolojërave në konfigurimet më të larta. Kompjuteri vjen i pajisur me prcoesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8400 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelë grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 2GB memorie të llojit GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe hapësirë për hapjen e të gjitha lojërave dhe programeve pa asnjë telash. Pos kësaj, kompjuteri mban 2TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB, portin Gigabit Etherne, është pajisur me altoparlantët Audio Boost dhe Nahimic 3 si dhe me sistemin e ventilimit Silent Storm Cooling 2 dhe vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
4719072579197
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
210
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi i prodhuesit:
Infinite 8RA-268XEU
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia [mm]:
450
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
5
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
13
Prodhuesi:
MSI
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
488
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter MSI Infinite 8RA-268XEU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE