Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Infinite A 8RG-428EU, Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD + 2TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti, i zi

Kodi i produktit:
244748
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
2256
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1782.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 148.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI Infinite A 8RG është kompjuter për gaming që kombinon teknologjinë më të fundit përbrenda një kase ergonomike në mënyrë që të keni performancën më të lartë kompjuterike dhe në të njëjtën kohë të keni dizajnin më modern dhe elegant që t'ju shoqëroj drejt fitoreve. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8700 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti me 8GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë për luajtjen e videolojërave në konfigurimet më të larta. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD dhe 2TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, mban portet DVI, DisplayPort dhe HDMI për lidhjen e monitorëve, ka sistemin e ftohjes Silent Storm 3, sistemin e zërimit Audio Boost dhe Nahimic 3+ si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
4719072593438
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
210
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti
Kodi i prodhuesit:
Infinite A 8RG-428EU
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia [mm]:
450
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
2256
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
13
Prodhuesi:
MSI
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
488
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter MSI Infinite A 8RG-428EU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE