Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Trident 3 Arctic 8RC-027EU, Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD + 128GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1060, i bardhë

Kodi i produktit:
244746
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1065.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Trident 3 Arctic 8RC është një prej kompjuterëve më të vegjël për gaming i cili nuk limitohet nga konfigurimet e larta dhe do të bëhet qendra e argëtimit përbrenda shtëpisë tuaj. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8400 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 me 6GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike si dhe imazhe të detajizuara dhe me ngjyra realistike. Pos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD dhe 128GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, është ndërtuar me altoparlantët Audio Boost 3 me Nahimic 3 si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
4719072562106
Energjia elektrike maksimale [W]:
230
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
72
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Kodi i prodhuesit:
Trident 3 Arctic 8RC-027EU
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia [mm]:
346
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Pesha [kg]:
3.17
Prodhuesi:
MSI
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
232,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter MSI Trident 3 Arctic 8RC-027EU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE