Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter OMEN by HP 30L GT13-0036nc, Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i zi

Kodi i produktit:
305571
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Modeli i procesorit:
10700F(2.9/4.8GHz 8-bërthama/16-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,851.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 154.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

OMEN by HP 30L GT13-0036nc është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Intel Core i7-10700F i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3070 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike si dhe portet DisplayPort, RJ45, HDMI. Për më tepër, kompjuteri funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
195697466427
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
2933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
165
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Kodi:
31Y99EA
Lansuar:
25. 11. 2020
Lartësia mm:
433
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10700F(2.9/4.8GHz 8-bërthama/16-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
12,86
Prodhuesi:
HP
Ray-tracing:
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Trashësia mm:
422
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE