Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop ASUS VivoBook 15 X540MB, Intel Pentium N5000, 4GB RAM, 100GB HDD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce MX110, i zi

Kodi i produktit:
252135
Bluetooth:
Prodhuesi:
ASUS
Modeli i procesorit:
N5000(1.1/2.7GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

402.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me ASUS VivoBook 15 X540MB, ju merrni dizajn klasik me ngjyra tërheqëse dhe të gjitha funksionet e nevojshme për punë dhe zbavitje, duke e bërë atë platformë ideale informatike për përdorim të përditshëm. Ai ju impresionon me dizajnin e tij të ngurtë dhe të lehtë, kështu që ju mund ta mbani me vete kudo dhe kurdo. Me ndihmën e procesorit të avancuar të Intel, ju merrni performancë të përballueshme për një sërë aktivitetesh. Ky laptop jo vetëm që do të menaxhojë aplikacionet e zakonshme të zyrës, por do të ketë edhe fuqi të mjaftueshme për vendosjen e multimedias dhe më shumë. ASUS VivoBook 15 X540MB është i pajisur me një procesor katër bërthamësh, Intel Pentium N5000 që operon në frekuencë 1.1 GHz ose deri në 2.7 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (në pllakë). Të dhënat e imazhit për ekranin 15.6" Full HD (1920 x 1080 piksel, 200 nits, NTSC 45%) sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce MX110 me 2 GB memorie GDDR5. Për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat e përdoruesit është në dispozicion një hard disk me kapacitet 1 TB HDD. Për komunikim laptopi është i pajisur me një shumëllojshmëri të ndërfaqeve, si WiFi ac, Bluetooth 4.1, si dhe 3 porte USB (2x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 Gen 1), kamerë, HDMI, lidhës të kombinuar për audio, lexues të kartës së memories dhe teknologjinë audio SonicMaster. Laptopi furnizohet me energji nga një bateri 33 Wh. Ky laptop vjen me sistemi operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
4718017230537
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
381
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX110
Kodi:
X540MB-DM094T
Lansuar:
16. 1. 2019
Lartësia [mm]:
27,2
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Memorie e brendshme [GB]:
100
Modeli i procesorit:
N5000(1.1/2.7GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
2
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop ASUS VivoBook 15 X540MB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE