Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor Solarix RJ45, femër, e zezë

Kodi i produktit:
234732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
23470122
Lansuar:
17. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix sjell kapësen e përshtatur për portet RJ45 e cila arrinë t'i mbyll ato në mënyrë që të mos futet pluhur apo të dëmtohet për të shkaktuar telashe në pjesët tjera. Aksesori mund të funksionoj nën temperaturat - 10 deri në 60 ° C dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
23470122
Lansuar:
17. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE