Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor Solarix RJ45, femëror, e zezë

Kodi i produktit:
234732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
23470122
Lansuar:
17. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix sjell kapësen e përshtatur për portet RJ45 e cila arrinë t'i mbyll ato në mënyrë që të mos futet pluhur apo të dëmtohet për të shkaktuar telashe në pjesët tjera. Aksesori mund të funksionoj nën temperaturat - 10 deri në 60 ° C dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
23470122
Lansuar:
17. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE