Laptop Apple MacBook Pro 15 Touch Bar, Intel Core i7 2.6 GHz, 256 GB, 15.4", Space Gray (2019)

Kodi i produktit:
261416
Bluetooth:
V5.0
Prodhuesi:
Apple
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

2719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 226.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Dizajni i këndshëm kombinuar me performancën e lartë dhe madhësinë kompakte e bëjnë këtë laptop zgjedhjen ideale. Vjen me procesorin 6 bërthamësh të tipit Intel Core i7, i cili funksionon në frekuencat 2.6 GHz dhe 4.5 GHz në TurboBoost, dhe është pajisur me memorie të tipit DDR4 me kapacitet 16 GB. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.4" Retina me rezolucion 2880 x 1800 piksel. Ka hapsirë edhe për SSD PCIe 256 GB. Ofron poashtu lidhje me Wifi, Bluetooth 5.0, konektorë për Thunderbolt 3 / USB Type-C 3.1 / 3.2 dhe 3.5 mm stereo jack. Është pajisur edhe me tastier me ndriçim të pasëm, kamerë HD dhe senzor të integruar Touch ID. Laptopi vjen me sistemin operativ macOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15,4
Drive optik:
Jo
EAN:
1901991124210
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
349,3
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
10
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 555X
Kodi:
MV902CZ/A
Lansuar:
25. 5. 2019
Lartësia mm:
15.5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Pesha kg:
1.83
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1800 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet WiFi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
240,7
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE