Laptop ASUS TUF Gaming FX504GM, Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1060, i zi

Kodi i produktit:
242967
Bluetooth:
Prodhuesi:
ASUS
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme: :
Kuq

Si të porosisim në Gjirafa50?

1185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 98.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

ASUS TUF Gaming FX504GM është laptopi i duhur për t'ju zhytur në botën e videolojërave me konfigurimet më të lartë të performancës dhe imazheve të pastërta dhe të detajizuara.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin Intel Core i7-8750H i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 me 6GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike si dhe imazhe me ngjyra realistike, të detajizuara dhe të pastërta.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, portin HDMI, audio jack dhe Gigabit Ethernet për lidhejn me pajisje periferike dhe rrjet, mban lexuesin e kartelave të memories dhe kamerën e integruar HD si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017078306
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
384
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Kodi i prodhuesit:
FX504GM-E4233T
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
25
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 256
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme: :
Kuq
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.3
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
262
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE