Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop ASUS TUF Gaming FX505GE, Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, i zi

Kodi i produktit:
251619
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

993.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 82.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Baza e laptopit ASUS TUF Gaming FX505GE është procesori gjashtë bërthamor i gjeneratës së tetë, Coffee Lake - Intel Core i7-8750H , i cili është i pajisur me teknologjinë HyperThreading për përpunimin e deri dy proceseve njëkohësisht. Procesori operon në frekuencë prej 2.2 GHz deri në 4.1 GHz në formatin TurboBoost, dhe kompletohet me 16 GB memorie DDR4 (slot). Të dhënat e imazhit për ekranin me madhësi 15.6 inç IPS Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel sigurohen nga kartela grafike - NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti dhe 4 GB memorie GDDR5. Për të dhënat e përdoruesit është në dispozicion një hard disk me kapacitet 512 GB SSD M.2. Poashtu përfshin Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet me kabllo, një port USB 2.0 dhe tre porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, kamerë HD, HDMI, një testaturë e cila mund të ndriçohet dhe lidhës të kombinuar për audio. Ky laptop furnizohet nga një bateri prej 48 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017197557
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
360,4
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Kodi:
FX505GE-BQ410T
Lansuar:
9. 1. 2019
Lartësia [mm]:
26.8
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/AHCI (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.2
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
262
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop ASUS TUF Gaming FX505GE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE