Laptop Dell Vostro 15 (3568), Intel Core i3-6006U, 4GB RAM, 1TB HDD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
238692
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
260
Tastierë numerike:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Laptopi Dell Vostro 15 është i dizajnuar për të kryer shërbime efiçiente në punë korporale apo për përdorim në shtëpinë tuaj. Me dizajnin e hollë, të lehtë dhe të pajisur me teknologjinë më të fundit ju mund ta mbani laptopin me vete kudo që shkoni pa telashe. Produkti është pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3-6006U që kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6" dhe kualitet Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe shpejtësi të lartë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi është pajisur me 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, mban 2x porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, është pajisur me lexuesin e kartelave të memories dhe kamerën integruar, mban portet VGA, HDMI dhe audio jack, ka sistemin operativ Linux dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184175712
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
380
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
3568-5712
Lansuar:
21. 6. 2018
Lartësia [mm]:
23,65
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
6006U(2GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2,18
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Linux
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
260
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Laptop Dell Vostro 15 (3568) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE