Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel UHD Graphics, i kuq

Kodi i produktit:
223283
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
236,5
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

639.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Përjeto shpejtësinë e teknologjisë së fundit përmes Laptopit Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR, i cili vjen me dizajn elegant dhe super performanca që i plotëson nevojat e çdo përdoruesi. Kjo pajisje arrin performanca shumë të larta sepse ka procesorin Intel Core i7-7700HQ katër bërthamësh që operon në rangun e frekuencave prej 1.6 GHz deri në 3.4 GHz përmes platformës TurboBoost si dhe ka 8GB RAM memorie të llojit DDR4. Pjesët përbërëse të këtij laptopi përfshijnë ekranin IPS Full HD prej 14'' dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela që mbështetet nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Kjo pajisje ka hapësirë për ruajtjen e të dhënave prej 256GB SSD, teknologjitë : Wi-Fi, Bluetooth si dhe është i pajisur me portet USB ( 1xUSB 2.0, 1x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 1xUSB Type-C), kamerë, portin HDMI, audio portin si dhe lexuesin e kartelave memorike. Laptopi operon përmes sistemit operativ Windows 10 Home dhe vjen me përmasa 327.4 x 236.4 x 19.3 dhe peshë 1.69 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
1919990810164
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Core i5 (Kaby Lake Refresh / gjenerata e 8-të)
Gjerësia [mm]:
327,4
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
81BN0009CK
Lansuar:
30. 9. 2017
Lartësia [mm]:
19,3
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kuq
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1.69
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
236,5
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE