Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Lenovo IdeaPad 330-17ICH, Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD, 17.3" Full HD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
242447
Bluetooth:
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 100.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Lenovo IdeaPad 330-17ICH është laptop me dizajn të bukur që ju sjell performancë të mjaftueshme me një çmim të volitshëm për të hapur shumicën e programeve pa telashe. Argëtohuni maksimalisht dhe punoni me efiçiencë kudo që jeni pasi që laptopi është dizajnuar me peshë të lehtë dhe hollësi për t'ju mundësuar bartjen.

Produkti vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8750H i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 17.3", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 4GB memorie GDDR5 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si të keni performancë të shpejtë kompjuterike në çdo moment.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhje me pajisje tjera (x 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 1x Type-C), mban kamerën e integruar HD, portin HDMI, lexuesin e kartelave të memories, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Drive optik:
Jo
EAN:
1925635193240
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
418
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
81FL000YCK
Lansuar:
25. 8. 2018
Lartësia [mm]:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.8
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
292,6
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE