Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 330S-15IKB, Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i hirtë

Kodi i produktit:
242495
Bluetooth:
Prodhuesi:
Lenovo
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

557.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Lenovo IdeaPad 330S është laptop i fuqishëm i cili i plotëson të gjitha kërkesat e përdoruesve që kërkojnë performancë solide për të punuar apo argëtuar pa telashe. Aksesori vjen i ndërtuar përbrenda një trupi të hollë dhe të lehtë që e bënë të përshtatshëm për ta bartur me vete kudo që shkoni.

Laptopi është i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3 7020U i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi prej 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 4GB memorie për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë pa kompromis.

Poashtu, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB (2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1), portin HDMI, lexuesin e kartelave të memories dhe kamerën praktike të integruar HD, vjen me sistemin operativ Windows 10 Home si dhe ka ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
358,4
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
81F5003SCK
Lansuar:
10. 8. 2018
Lartësia [mm]:
19.4
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1,87
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
244,1
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE