Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo ThinkPad E580, Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB SSD + 1TB HDD, 15.6" Full HD, AMD Radeon RX 550, i zi

Kodi i produktit:
232749
Bluetooth:
Prodhuesi:
Lenovo
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
794.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopi Lenovo ThinkPad E580 me dizajn elegant dhe modern, përdor një procesor katër bërthamor të gjeneratës së tetë, Kaby Lake R - Intel Core i5-8250U, i cili është i pajisur me teknologjinë HyperThreading për përpunimin e deri dy proceseve njëkohësisht. Procesori operon në frekuencë prej 1.6 GHz deri në 3.4 GHz në formatin TurboBoost, dhe kompletohet me 8 GB memorie DDR4 (një modul / dy slote). Të dhënat e imazhit për ekranin me madhësi 15.6 inç IPS Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel sigurohen nga kartela grafike - AMD Radeon RX 550 me 2 GB memorie GDDR5. Për të dhënat e përdoruesit është në dispozicion një hard disk me kapacitet 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal2 dhe 1 TB HDD. Poashtu përfshinë Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet me kabllo, një port USB 3.1 të llojit C Gen 2, një port USB 2.0 dhe dy porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, HDMI, kamerë HD, lidhës të kombinuar për kufje dhe mikrofon, lexues të gjurmëve të gishtave dhe lexues të kartës së memories. Ky laptop furnizohet me energji nga një bateri prej 45 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
192330517522
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
369
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 550
Kodi i prodhuesit:
20KS006CMC
Lansuar:
15. 3. 2018
Lartësia [mm]:
19,95
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
TrackPoint:
Trashësia [mm]:
252
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo ThinkPad E580 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE