Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Aspire 5 (A514-52-359T), 14'', 8GB RAM, 256GB SSD +slot, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
266577
Besueshmëria:
100 %
Pa taste numerike:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

584.50 
Ju kurseni : 85.00   (15%)
499.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg veçorish të përsosura teknologjike. KA proccesor Intel Core i3-8145U me 2 bërthama që vepron me frekuencë 2.1GHz - 3.9GHz dhe mbështet teknologjinë HyperThreading për përballimin e dy proceseve të përnjëherëshme për bërthamë. Ka kapacitet 8GB DDR4 (4GB për pllakë/4GB slot). Për të dhëna dhe aplikacione ofron hard disk 256GB M.2 PCle NVMe SSD dhe slot 2.5''. Ekrani 14'' ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Nuk përfshin drajv optik. Ofron katër konektorë USB (2x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1), HDMI dhe Gigabit Ethernet. Përfshin poashtu WiFi ac, Bluetooth, kamerë HD, tastierë me ndriçim dhe audio-konektor kompozit. Pjesa e jashtme përbëhet nga kombinimi i plastikës dhe aluminit. Bateria ka kapacitet 48Wh dhe sistemi operativ i tij është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180377385
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
329
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
NX.HDQEC.003
Lansuar:
6. 8. 2019
Lartësia mm:
18
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.6
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (0 të lira)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
236

Bashkangjitja Laptop Acer Aspire 5 (A514-52-359T) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE