Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 5 2019 (AN515-54-53NV), 15.6'', Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
275615
Bluetooth:
V5.0
Prodhuesi:
Acer
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

795.50 
Ju kurseni : 66.00   (8%)
729.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg karakteristikash ideale për shijen tuaj. Është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel Core i5-8300H me 4 bërthama me frekuencë veprimi 2.3GHz deri në 4GHz. Procesori më tutje kompletohet me memorie RAM DDR4 8GB (1 modul / 2 slots). ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion hard disk 1TB SSD M.2 PCle NVMe. Ekrani me madhësi 15.6" ofron rezolucion prej 1920 x 1080 pikselësh në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050. Mbështet lidhjen WiFi, Bluetooth dhe për lidhje me pajisje tjera përdorë një varg konektorësh USB. Për furnizim me energji përdorë bateri 55 Wh. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
363,4
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3072
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia mm:
25,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe / NVMe (Slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.5
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 Full HD
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255

Bashkangjitja Laptop Acer Nitro 5 2019 (AN515-54-53NV) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE