Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 5 2019 (AN515-54-5444), 15.6 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
275641
Bluetooth:
V5.0
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

779.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Seria e laptopëve Acer Nitro 5 vijnë si një alternative e përballueshme për lojrat. Ata ju ofrojnë performancë të qëndrueshme për zgjidhje të qetë Full HD, ndërsa ruajnë një etiketë të çmimeve të përballueshme. Përvoja do të përmirësohet nga zëri i shkëlqyeshëm dhe dizajni i tij nuk do të mohojë përqendrimin veçanërisht si laptopët e lojrave dhe multimedia. Luaj dhe argëtohu me Acer Nitro 5. Ky model i laptopit Acer Nitro 5 (AN515-54) përdorë një procesor 4-bërthamësh Intel Core i5-8300H i cili përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në një bazë dhe funksionon me një frekuencë prej 2.3 GHz deri në 4 GHz me teknologjinë TurboBoost. Procesori plotësohet më tej me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Ekrani 15.6 "IPS Full HD në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 3 GB memorie GDDR5. Të dhënat e përdoruesit janë të gatshme me 1TB HDD (+ slot i lirë M.2). Sigurisht që ka një numër ndërfaqesh duke përfshirë Wi-Fi, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth, dhe mjaft lidhës USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0 dhe 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1). Ekziston gjithashtu një kamerë HD dhe një tastierë me ndriçim. Laptopi mundësohet nga një bateri 55Wh dhe përdorë Windows 10 Home si sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180633214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
363,4
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3 072
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
NH.Q5AEC.009
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia mm:
25,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
8300H(2.3/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.5
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255

Bashkangjitja Laptop Acer Nitro 5 2019 (AN515-54-5444) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE