Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 5 2019 (AN515-54-59H8), 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
275643
Diagonalja e ekranit:
15.6
EAN:
4710180590388
Kapaciteti i memories GB:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Lloji i ekranit:
IPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,138.50 
Ju kurseni : 89.00   (8%)
1049.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky model i laptopve Acer Nitro 5 (AN515-54), përdorë një procesor 4-bërthamësh Intel Core i5-9300H i cili përmban teknologji HyperThreading për multitaskimin më të lehtë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bërthamë dhe funksionon me një frekuencë prej 2.4 GHz deri në 4.1 GHz me teknologjinë TurboBoost. Laptopi plotësohet gjithashtu me memorie 16 GB DDR4 (1 modul / 2 slots). Vjen me një ekran 15.6", 120Hz IPS Full HD, si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti me 6 GB memorie GDDR6. Posedon 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe (+ 2,5" sllot i lirë). Laptopi përmbanë një numër të madh të lidhjeve dhe teknologjive moderne si: Wi-Fi, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0, konektorë USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0 dhe 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1). Kamerë HD dhe një tastierë me ndriçim. Posedon bateri 4-qelizore 55Wh. Laptopi përdorë Windows 10 Home si sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
15.6
EAN:
4710180590388
Kapaciteti i memories GB:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE