Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 5 2020 (AN515-55-774Z), 15.6" Full HD, Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
294769
Bateri:
4-qelizore
Pesha kg:
2.4
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,409.50 
Ju kurseni : 160.00   (11%)
1,249.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Gjenerata e ardhshme e laptopëve të serive Acer Nitro 5 ju sjell një gamë të teknologjive mbresëlënëse që do të përmirësojnë përvojën tuaj të lojërave në një dizajn të përballueshëm. Performancat e lojërave mund të mbështesin një pamje të qetë dhe një tingull të shkëlqyeshëm, dhe dizajni i tyre nuk mohon fokusin, veçanërisht si laptopët e lojërave dhe multimedia. Luaj dhe argëtohu me laptopin Acer Nitro 5. Ky model i laptopit Acer Nitro 5 (AN515-55) përdor një procesor 6-bërthamor Intel Core i7-10750H, i cili përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme dhe funksionon me frekuencë prej 2.6 GHz me aftësinë për të rritur atë deri në 5 GHz me teknologjinë TurboBoost. Procesori plotësohet më tej me 16 GB memorie operative DDR4 (2 module / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " 144 Hz IPS Full HD sigurohen në kombinim me një karteë grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6 GB memorie GDDR6. Një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe është gati për të dhënat e përdoruesit (mundësia për të instaluar HDD, pajisje përditësimi). Sigurisht që ekzistojnë edhe një numër ndërfaqesh, duke përfshirë Wi-Fi ax, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0, ose mjaft lidhës USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 3.1 / 3.2 Gen 2 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 2). Pajisjet gjithashtu përfshijnë një kamerë HD dhe një tastierë me ndriçim me 4 zona RGB. Shasia është bërë prej plastike dhe mundësohet nga një bateri 57 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180866926
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
363
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
8
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
NH.Q7QEC.001
Lansuar:
12. 8. 2020
Lartësia mm:
23.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255
USB-C:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE