Laptop Acer Nitro 5 (AN515-43-R0G8), 15.6'', 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, AMD Radeon RX 560X, i zi

Kodi i produktit:
266761
Besueshmëria:
100 %
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Memorie e brendshme GB:
1512
Modeli i procesorit:
3750H (2.3/4GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1067.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg veçorish të përsosura për përdorim të përditshëm në punë dhe shtëpi. Është i pajisur me procesor Intek AMD Ryzen 7 3750H me katër bërthama që operon me frekuencë 2.3 GHz - 4 GHz dhe mbështet teknologjinë SMT për përballimin e dy proceseve të përnjëherëshme për bërthamë. Procesori kompletohet me memorie DDR4 16 GB (2 module / 2 slote). Ekrani ka madhësi 15.6 inç dhe është IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike AMD Radeon RX 560X me memorie 4GB GDDR5. Për të dhëna ka hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1TB HDD. Përfshin poashtu WiFi ac, Bluetooth, Gigabit Ethernet, konektorë USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0 dhe 1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1), kamerë HD dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 55 Wh. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180387872
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
363
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7+
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16+
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 560X
Kodi:
NH.Q5XEC.002
Lansuar:
8. 8. 2019
Lartësia mm:
26.9
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1512
Modeli i procesorit:
3750H (2.3/4GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2.3
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE