Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 5 (AN515-43-R2CV), 15.6", AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon RX 560X, i zi

Kodi i produktit:
275611
Bluetooth:
V5.0
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3750H (2.3/4GHz 4-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

812.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopët e serisë Acer Nitro 5 vijnë si një alternative e përballueshme për lojrat telefonike. Ata do t'ju ofrojnë një performancë të qëndrueshme për zgjidhje të qetë Full HD duke ruajtur një etiketë të çmimeve të përballueshme. Përvoja do të përmirësohet nga një tingull i shkëlqyeshëm dhe dizajni i tij nuk do ta mohojë fokusin veçanërisht si laptopët e lojrave dhe multimedia. Me ekranin Full HD dhe teknologjinë IPS, do të përjetoni argëtim realist me ngjyra dhe imazhe të qarta nga pothuajse çdo kënd. Kështu që ju mund të ndani ato që janë në ekranin tuaj me miqtë tuaj. Përjetoni rezultatin përfundimtar të audios Acer TrueHarmony. Me Acer Nitro 5, ju merrni një mjet të sofistikuar të lojërave dhe multimedial me pamje të shkëlqyeshme dhe performancë të shkëlqyer audio. Duke qenë një pajisje e lëvizshme, lidhja wireless me teknologjinë Wi-Fi dhe Multi-User MIMO për të maksimizuar shpejtësinë e lidhjes tuaj është thelbësore. Sigurisht që ekzistojnë specifikimet e porteve USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 ose edhe USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1. Ekziston edhe një HDMI e detyrueshme dhe një lidhje e shpejtë Gigabit Ethernet. Laptopi është i pajisur me karakteristika unike për lehtësinë tuaj. Ftohja e efektshme është baza e llogaritjes së mirë dhe jetës së gjatë. Modelet në këtë gamë janë të pajisura me teknologji që ju lejon të trajtoni ftohjen edhe në aplikacione të fuqishme. Kjo ju lejon të kontrolloni manualisht procesin e ftohjes me një sistem ventilator të dyfishtë dhe të ulni në mënyrë efektive temperaturën e procesorit dhe kartelës grafike. Ky model i laptopit Acer Nitro 5 (AN515-43) përdorë një procesor me 4-bërthamësh Intel AMD Ryzen 7 3750H i cili përmban SMT për shumëfishim me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në një bazë dhe funksionon në 2.3 GHz deri në 4 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet gjithashtu me 16 memorie GB DDR4. Ekrani 15.6 "120Hz IPS Full HD në kombinim me një kartelë grafike AMD Radeon RX 560X me 4 GB memorie GDDR5. 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe (+ 2.5" slot i lirë) është gati për të dhënat e përdoruesit. Sigurisht që ka një numër ndërfaqesh duke përfshirë Wi-Fi ac, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth, ose mjaft lidhës USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0 dhe 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1). Ekziston edhe një kamerë HD dhe një tastierë me ndriçim. Laptopi përdorë Windows 10 Home si sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180654349
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
363,4
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 560X
Kodi:
NH.Q5XEC.007
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia mm:
25,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3750H (2.3/4GHz 4-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255

Bashkangjitja Laptop Acer Nitro 5 (AN515-43-R2CV) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE