Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Nitro 7 2020 (AN715-52-571E), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 1TB SSD, INVIDIA GeForce RTX 2060 Max-Q, i zi

Kodi i produktit:
306639
Bateri:
4-qelizore, 57Wh
Ray-tracing:
Ano
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i bërthamave të procesorit:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,453.50 
Ju kurseni : 104.00   (7%)
1349.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 112.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 4- core Intel Core i5 10300H që funksionon me një frekuencë 2.5 GHz deri në 4.5 GHz. Procesori plotësohet me 16 GB RAM DDR4 SODIMM (slot). Hard disku 1 TB SSD M.2 PCIe / NVMe (slot) shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat për ekranin 15.6 " IPS me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 Max-Q. Prej ndërfaqeve laptopi ka HDMI 2.0, RJ-45, 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-A, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C. Laptopi mbështet Bluetooth 5.0 dhe standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim RGB dhe me taste numerike. Bateri e laptopit ka një kapacitet prej 4-cell, 57Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 57Wh
Diagonalja e ekranit:
15,6
Drive optik:
Jo
EAN:
4710886133896
Frekuenca e memories MHz:
2 933
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata-10të
Gjerësia mm:
363
HDMI 2.0:
Ano
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6 144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1 000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060 Max-Q
Kodi:
NH.Q8EEC.003
Lansuar:
9. 12. 2020
Lartësia mm:
19,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 000
Modeli i procesorit:
10300H(2.5/4.5GHz 4-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2,5
Prodhuesi:
Acer
Ray-tracing:
Ano
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflex
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE