Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX701GVR, 17.3", Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
280576
Bateri:
4-qelizore, 76Wh
Pesha kg:
2,6
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

1862.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 155.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. ASUS ROG Zephyrus S GX701GVR është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-9750H i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me prekje (touch) me madhësi 17.3", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 76Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Jo
EAN:
192876606919
Frekuenca e memories MHz:
2400
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
399
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Lartësia mm:
18.7
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2,6
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
272
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE