Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop ASUS TUF Gaming A15, 15.6'', AMD Ryzen 5, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Kodi i produktit:
286261
Bateri:
3-qelizore, 48Wh
Pesha kg:
2.3
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4600H(3/4GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

923.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. ASUS TUF Gaming A15 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh AMD Ryzen 5 4600H i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 48Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017638081
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
FA506II-BQ048T
Lansuar:
29. 4. 2020
Lartësia mm:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4600H(3/4GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve US-C 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
256
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE