Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Asus TUF Gaming FX505DT-BQ236T, AMD Ryzen 5 3550H, 16GB RAM, 512 GB SSD, 15.6", i zi

Kodi i produktit:
267256
Bateri:
3-qelizorë, 48Wh
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Modeli i procesorit:
3550H(2.1/3.7GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe

Si të porosisim në Gjirafa50?

915.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptop me performancë të lartë e dizajn elegant, i cili do t'i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh AMD Ryzen 5 3550H, që funksionon në frekuencat 2.1 dhe 3.7 GHz, si dhe ka memorie DDR4 me kapacitet 16 GB. Poashtu ka hapsirë edhe për diskun SSD me kapacitet 512 GB për ruajtjen e të dhënave. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.6" IPS Full HD, kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650. Ofron poashtu lidhje me Wifi, Bluetooth, ka disa porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0), port për HDMI, konektor audio, kamerë HD, dhe tastierë me ndriçim të pasëm. Produkti vjen me sistem operativ Windows 10 Home .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizorë, 48Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017404907
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
360,4
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Lansuar:
10. 8. 2019
Lartësia mm:
26.8
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
3550H(2.1/3.7GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
262
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop Asus TUF Gaming FX505DT-BQ236T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE