Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Asus TUF Gaming FX505DU, AMD Ryzen 7 3750H, 16 GB RAM, 512 SSD + 1 TB HDD, 15.6" IPS Full HD, i zi

Kodi i produktit:
265034
Bluetooth:
V5.0
Prodhuesi:
ASUS
Memorie e brendshme [GB]:
1512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,299.50 
Ju kurseni : 104.00   (8%)
1195.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptop me performancë të lartë e dizajn elegant, i cili do t'i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh e Intel AMD Ryzen 7 3750H , që funksionon në frekuencat 2.3 dhe 4 GHz, si dhe ka memorie DDR4 me kapacitet 16 GB. Poashtu ka hapsirë edhe për diskun SSD me kapacitet 512 GB si dhe një disk HDD 1 TB për ruajtjen e të dhënave. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.6" IPS Full HD, kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660Ti me memorie GDDR6 6 GB. Ofron poashtu lidhje me Wifi, Bluetooth, ka disa porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0), port për HDMI, konektor audio, kamerë HD, tastierë me ndriçim të pasëm, e të ngjajshme. Produkti vjen me sistem operativ Windows 10 Home .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017404921
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
384
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Lansuar:
17. 7. 2019
Lartësia mm:
25
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
262
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop Asus TUF Gaming FX505DU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE