Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop ASUS X409UA, 14 ", Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, Intel HD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
278536
Bateri:
2-qelizore, 32Wh
Memorie e brendshme GB:
256
Trashësia mm:
216
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

429.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi ASUS X409UA është i pajisur me një procesor 2-bërthamësh Intel Core i3, i cili përmban teknologji HyperThreading për multitaskimin më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njejtën kohë. Pajisja operon me një frekuencë 2.3GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet më tej nga 4 GB memorie DDR4. Shikimet në ekranin 14 "Full HD IPS me rezolucion prej 1920 x 1080 pikselë sigurohen nga karta video Intel UHD Graphics 620. Përveç kësaj, të gjitha të dhënat e përdoruesit kanë për qëllim diskun 256 GB SSD M.2 PCIe (slot). Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë wireless Wi-Fi: a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.1, si dhe ekziston edhe një aparat fotografik i dobishëm HD, lexues i kartave të kujtesës, lexues i gjurmëve të gishtërinjve, 2x USB-A 2.0, USB-A 3.1 / 3.2 Gen 2, USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1, HDMI, një lidhës i kombinuar audio dhe tastierë me ndriçim. Shasia e laptopit është prej alumini, kurse bateria ka kapacitet prej 32 Wh. Laptopi përdor sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
2-qelizore, 32Wh
Bluetooth:
V4.1
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
325
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Lansuar:
11. 1. 2020
Lartësia mm:
22.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.6
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
216
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop ASUS X409UA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE