Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Dell G3 15 Gaming (3590), 15.6", Core i7, 8GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD, GeForce GTX 1050, i bardhë

Kodi i produktit:
281015
Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

999.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 83.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi Dell Gaming G3 15 (3590) është i pajisur me një procesor 6-core Intel Core i7-9750H, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të lehtë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.6 GHz, ose deri në 4.5 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (2 module / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080px sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 3 GB memorie grafike GDDR5. Hard disqet 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1 TB HDD janë destinuar për të dhënat e përdoruesit. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë Wi-Fi ax dhe Gigabit Ethernet. Gjithashtu ka mjaft lidhës USB (1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 2.0), një kamerë HD, lexues të kartave të memories, HDMI 2.0, Bluetooth 5.0, lidhës të kombinuar për kufje / mikrofon, slot dry të sigurisë Wedge, lexues të gjurmëve të gishtërinjve dhe tastierë me ndriçim. Fuqia e laptopit sigurohet nga bateritë 51 Wh. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184369494
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
365,5
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3072
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
N-3590-N2-718W
Lansuar:
10. 2. 2020
Lartësia mm:
23,18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2,34
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
254

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE