Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Dell G5 15 Gaming (5590), 15.6", 8GB RAM, 1000GB HDD, 256GB SSD, RTX 2060, i bardhë

Kodi i produktit:
262021
Bateri:
4-qelizore, 60Wh
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1436.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron veçori të përsosura për plotësimin e kërkesave dhe dëshirave të çdo adhuruesi lojërash. Ka procesor Intel Core i7-9750H me 6 bërthama dhe mbështet teknologjinë HyperThreading që përballon kryrjen e dy proceseve të përnjëherëshme për bërthamë. Vepron me frekuencë 2.6 GHz - 4.5 GHz. Ka memorie 16 GB DDR4. Ekrani i tij është 15.6'' Full HD IPS me kartelë grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6 GB memorie GDDR6 dhe hard disqe 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1TB HDD. Përfshin një varg ndërfaqesh si Gigabit Ethernet, WiFi dhe Bluetooth 4.2, tre konektorë USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Type A dhe një Type C / Thunderbolt 3, HDMI 2.0, konektor të kombinuar audio, lexues të kartelës së memories, lexues të shenjave të gishtërinjëve, kamerë HD dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 60 Wh. Sistemi i tij operues është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 60Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
364,3
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
N-5590-N2-719W
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia mm:
23,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha kg:
2.77
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
273,4
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop Dell G5 15 Gaming (5590) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE