Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Dell Inspiron 15 G3 (3590), 15.6'', Intel Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, GeForce 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
267413
Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Pesha kg:
2,34
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 111.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg mundësish për argëtim. Ka procesor Intel Core i7-9750H me gjashtë bërthama që mbështet teknologjinë HyperThreading për procesimin e dy proceseve për bërthamë në të njëjtën kohë. Punon me frekuencë 2.4 GHz deri në 4.1 GHz. Ka 16GB DDR4 (2 module / 2 slote). Ekrani 15.6'' është Full HD IPS me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti me 6GB GDDR6. Për të dhëna ka në dispozicion hard disk 256GB SSD M.2 PCle NVMe dhe 1TB HDD. Përfshin WiFi ac, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.2, konektorë USB (1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 2.0, 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1 ), kamerë HD, lexues të kartës së memories, HDMI 2.0, slot sigurie Wedge, lexues të shenjës së gishtërinjëve, audio konektor të kombinuar dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 51Wh dhe sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184313466
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
365,5
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
N-3590-N2-711K
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
23,18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,34
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
254

Bashkangjitja Laptop Dell Inspiron 15 G3 (3590) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE