Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Dell Inspiron 15 G3 (3590), 15.6'', 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
267405
Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Pesha kg:
2,34
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

915.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg mundësish për argëtim. Ka procesor Intel Core i5-9300H me katër bërthama që mbështet teknologjinë HyperThreading për procesimin e dy proceseve në të njëjtën kohë. Punon me frekuencë 2.4 GHz - 4.1 GHz. Ka 8GB DDR4 (2 module / 2 slote). Ekrani 15.6'' është Full HD IPS me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 3GB GDDR5. Për të dhëna ka në dispozicion hard disk 512GB SSD M.2 PCle NVMe dhe slot 2.5''. Përfshin WiFi, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.2, konektorë USB (1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 2.0, 1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1 ), kamerë HD, lexues të kartës së memories, HDMI 2.0, slot sigurie Wedge, lexues të shenjës së gishtërinjëve, audio konektor të kombinuar dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 51Wh dhe sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184313480
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
365,5
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3 048
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
N-3590-N2-511K
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
23,18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,34
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
254

Bashkangjitja Laptop Dell Inspiron 15 G3 (3590) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE