Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Dell Inspiron G3 15 (3590), 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, GeForce GTX 1050, i bardhë

Kodi i produktit:
267401
Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Pesha kg:
2,34
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

841.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Në zemër të këtij modeli Dell G3 15 Gaming (3590) është procesori 4-bërthamësh, Intel Core i5-9300H, i cili përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bazë. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.4 GHz deri në 4.1 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (2 module / 2 slote). Shfaqja e të dhënave në ekranin 15.6 " IPS Full HD, me rezolucion prej 1920 x 1080 piksel sigurohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 3 GB memorie grafike GDDR5. Hard disku 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe (+ slot i lirë 2.5") është krijuar për të dhënat e përdoruesit. Ndërfaqjet përfshijnë Wi-Fi ac, dhe Gigabit Ethernet me kabllo. Ekzistojnë gjithashtu mjaft porte USB (1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 2.0, 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1), një kamerë HD, lexuesi i kartave të memories, HDMI 2.0, Bluetooth 4.2 , lidhësi i kombinuar për kufje / mikrofon, një slot për mbyllës sigurie Wedge, lexuesi i gjurmëve të gishtërinjëve dhe tastiera me ndriçim. Furnizimi me energji sigurohet nga bateritë 51 Wh. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184313572
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
365,5
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3 048
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
N-3590-N2-515W
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
23,18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,34
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
254

Bashkangjitja Laptop Dell Inspiron G3 15 (3590) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE