Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop EUROCOM Sky X7C, 17.3", Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
280836
Bateri:
8-qelizore, 89Wh
RJ-45:
Mini DisplayPort:
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

3145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 262.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
8-qelizore, 89Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2400
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
418
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
X7C2M10CZ
Lansuar:
11. 2. 2020
Lartësia mm:
39.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i9
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mini DisplayPort:
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
3.9
Prodhuesi:
EUROCOM
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
295
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE