Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP OMEN (15-dc1111nc), 15.6", Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
272602
Bateri:
4-qelizore, 70Wh
Prodhuesi:
HP
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1637.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 136.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptop i fuqishme për lojra nga HP. Laptopi ka një ekran IPS 15.6" me rezolucion FullHD 60Hz dhe rregullim kundër shkëlqimit. Vjen me procesor Intel Core i7-9750H (2.6 GHz deri në 4,5 GHz, 12 MB cache, 6 bërthama) dhe memorie 32 GB DDR4 2666 MHz. Përmban memorie SSD 1TB M.2 SSD PCIe NVMe. Poashtu kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 (6 GB GDDR6). Laptopi përmban një tastierë me ndriçim RGB, një kamerë 720p, 2 altoparlant, një mikrofon të integruar dhe një lexues të kartave të memories. Nuk posedon drive optik. Ofron lidhjet: Wi-Fi 6 (2x2) dhe Bluetooth 5.0. Ofron lidhës: 1x USB-C (mbështet DP 1.2), 3x USB 3.2 Gen1, jack 3x 3.5 mm (për kufje / mikrofon), 1x HDMI 2.0, 1x mini DisplayPort dhe 1x GLAN. Windows 10 Home është paraprakisht i instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 70Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
8RW69EA
Lansuar:
12. 10. 2019
Lartësia mm:
30
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,52
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
263

Bashkangjitja Laptop HP OMEN (15-dc1111nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE