Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP OMEN (15-dh0101nc), 15.6", Intel Core i7, 32GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
272578
Bateri:
4-qelizore, 70Wh
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1628.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 135.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Luani sa më mirë që të mundeni nga kudo, pa sakrifikuar performancën. OMEN 15 ju lejon të qëndroni në lëvizje dhe të përmirësoni performancën grafike që prisni nga kompjuterët desktop. Teknologjia e ftohjes OMEN Tempest mban laptopin e ftohur edhe në nxehtësinë më të madhe të betejës. Ventilimi me 3 drejtime, qarkullimi i ajrit me 5 drejtime dhe moduli i fuqisë së ventilatorit 12V sigurojnë zgjidhje përfundimtare të ftohjes dhe stabilitet të sistemit. Përgatitni dhe rregulloni laptopin tuaj me programin OMEN Command Center të përfshirë me të. Bëhuni krijues dhe rregulloni ndriçimin e tastierës sipas shijen tuaj në 4 zona. Network Booster zvogëlon përgjigjen duke i dhënë përparësi përdorimit të lojërave të rrjetit. Ai lejon që rrjeti të ndahet në dy rryma, ku lojërat shkojnë në lidhjen më të shpejtë të mundshme (zakonisht me kabllo) dhe pjesën tjetër përmes Wi-Fi. Performance Control atëherë ju ofron një modalitet Turbo Fan që përmirëson ftohjen, duke përmirësuar performancën e përgjithshme të lojrave. Angazhohuni në beteja me një tastierë që është krijuar për lojëra konkurruese. Ajo siguron 26 taste rollover dhe anti-ghosting. Kështu që ju mund të jeni të sigurt që tastiera do të regjistrojë me saktësi dhe pa gabime të gjitha komandat tuaja, madje edhe me një numër të madh të tasteve. Laptopët OMEN janë të dizajnuar për mirëmbajtje dhe përmirësime të lehta. Heqja e një paneli të vetëm ju lejon të përdorni HDD / SSD dhe RAM. DTS: X Ultra simulon audio përreth për të rritur përvojën e të dëgjuarit. Ndjeni çdo përvojë të rritjes së pulsit me HP Audio Audio dhe Audio nga Bang & Olufsen . Ky lapotop ka një ekran 15.6" IPS me rezolucion Full HD 240Hz dhe rregullim kundër shkëlqimit. Përdorë procesorin Intel Core i7-9750H (2.6 GHz në 4,5 GHz, 12 MB cache, 6 bërthama) dhe ka 32 GB memorie operative DDR4, 2666 MHz. Ndërsa për ruajtjen e të dhënave përdoren hard disqet 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe dhe 1 TB HDD 2.5 ". Imazhi sigurohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6 GB memorie GDDR6). Ai përmban një tastierë me ndriçim RGB, kamerë 720p, 2 altoparlantë, një mikrofon të integruar dhe një lexues të kartave SD. Ai nuk ka një disk optik. Prej ndërfaqeve të rrjetit ofron Wi-Fi 6 (2x2) dhe Bluetooth 5.0. Ndërsa prej lidhësve ofron: 1x USB-C 3.2 Gen 2 (mbështetje DP 1.4, HDMI 2.0 dhe Thunderbolt 3), 3x USB 3.2 Gen 1, 1x 3.5mm jack për kufje, 1x HDMI 2.0, 1x mini DisplayPort dhe 1x GLAN. Windows 10 Home është instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 70Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
8RU09EA
Lansuar më:
12. 10. 2019
Lartësia mm:
22.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
260

Bashkangjitja Laptop HP OMEN (15-dh0101nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE