Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP OMEN (15-dh0108nc), 15.6", 32GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, Intel Core i7, RTX 2080 Max-Q, i zi

Kodi i produktit:
272583
Bateri:
4-qelizore, 70Wh
RJ-45:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

2537.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 211.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Luani sa më mirë që të mundeni nga kudo, pa sakrifikuar performancën. OMEN 15 ju lejon të qëndroni në lëvizje dhe të përmirësoni performancën grafike dhe thellësinë që prisni nga kompjuterët desktop. Teknologjia e ftohjes OMEN Tempest mban laptopin e ftohtë edhe në nxehtësinë më të madhe të betejës. Ventilimi me 3 drejtime, qarkullimi i ajrit me 5 drejtime dhe moduli i fuqisë së ventilatorit 12V sigurojnë zgjidhje përfundimtare të ftohjes dhe stabilitet të sistemit. Angazhohuni në beteja me një tastierë që është krijuar për lojëra konkurruese. Ajo siguron funksionet si: 26 key rollover dhe anti-ghosting. Kështu që mund të jeni të sigurt që tastiera juaj do të regjistrojë me saktësi dhe pa gabime të gjitha komandat tuaja, edhe nëse shtypni një numër të madh të tasteve. Laptopët OMEN janë krijuar për mirëmbajtje dhe përmirësim të lehtë. Heqja e një paneli të vetëm ju lejon të përdorni HDD / SSD dhe RAM. DTS: X Ultra simulon audio përreth për të rritur përvojën e të dëgjuarit. Ndjeni çdo përvojë të rritjes së pulsit me HP Audio Boost dhe Audio nga Bang & Olufsen. Ky është një laptop i fuqishëm i lojrave nga HP. Ai ka një ekran 15.6 inç IPS 240Hz me rezolucion Full HD dhe rregullim kundër shkëlqimit. Përdor procesorin Intel Core i7-9750H (2.6 GHz në 4.5 GHz, 12 MB cache, 6 bërthama) dhe ka 32 GB memorie DDR4 2666 MHz. Ndërsa për ruajtjen e të dhënave përdoret disku M.2 SSD PCIe NVMe me një kapacitet 512 GB dhe disku 2.5 " HDD me një kapacitet prej 1 TB. Kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q (8GB GDDR6) e cila ka funksion NVIDIA G-Sync, kujdeset për të dhënat. Ai përmban një tastierë me ndriçim RGB, një kamerë 720p, 2 altoparlantë, një mikrofon të integruar dhe një lexues të kartave të memories SD. Ai nuk ka një disk optik. Ndërfaqja ofron Wi-Fi 6 (2x2) dhe Bluetooth 5.0. Lidhësit përfshijnë: 1x USB-C 3.2 Gen 2 (me mbështetje DP 1.4, HDMI 2.0 dhe Thunderbolt 3), 3x USB 3.2 Gen 1, 1x jack 3.5 mm për kufje, 1x HDMI 2.0, 1x mini DisplayPort dhe 1x GLAN. Ju lejon të luani realitetin virtual. Windows 10 Home është i instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 70Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q
Kodi:
8RV12EA
Lansuar:
12. 10. 2019
Lartësia mm:
22.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
260
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop HP OMEN (15-dh0108nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE