Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Gaming (15-cx0032nc), 15.6'', Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
272498
Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Prodhuesi:
HP
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

704.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg veçorish ideale teknologjike. Ka procesor Intel Core i5-8300H me 4 bërthama dhe vepron me frekuencë 2.3 GHz deri në 4.0 GHz. Ka memorie 8GB DDR4 2666 MHz dhe për të dhëna dhe aplikacione ofron hard disk 256GB SSD M.2 PCle NVMe. Ekrani 15.6'' ofron imazhe të përsosura në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 (4GB GDDR5). Përfshin tastierë me ndriçim, kamerë, mikrofon, lexues të kartës së memories SD. Nuk ka drajv optik. Ka WiFi, Bluetooth 4.2 dhe konektorët vijues: 1x USB-C (mbështet DP 1.2), 3x USB 3.2 Gen 1, 1x 3.5mm jack për dëgjuese, 1x HDMI 2.0 dhe 1x GLAN. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
365
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
8RQ97EA
Lansuar:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
25,4
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,23
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 Full HD
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
256,5

Bashkangjitja Laptop HP Pavilion Gaming (15-cx0032nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE