Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Gaming (15-dk0013nc), 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, i zi

Kodi i produktit:
272545
Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Pesha kg:
2,25
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

776.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop i fuqishëm kombinon një varg veçorish të përsosura teknologjike për argëtimin tuaj. Ka procesor Intel Core i5-9300H me 4 bërthama dhe frekuencë veprimi 2.4 GHz - 4.1GHz. Memoria ka kapacitet 8GB DDR4 dhe për të dhëna ofron hard disk 512GB SSD M.2 PCle NVMe. Ekrani 15.6'' ofron rezolucion Full HD në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 (3GB GDDR5). Ka tastierë me ndriçim, kamerë 720p, dy altoparlantë, mikrofon të integruar dhe lexues të kartës SD. Nuk ka drajv optik. Mbështet WiFi 6, Bluetooth 5.0, ofron konektorë USB, HDMI, jack dhe GLAN. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
1947210419750
Frekuenca e memories MHz:
2 666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3 072
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
8RS56EA
Lansuar:
10. 10. 2019
Lartësia mm:
23.4
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2,25
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
256

Bashkangjitja Laptop HP Pavilion Gaming (15-dk0013nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE