Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Gaming (15-dk0031nc), 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, GeForce GTX 1660Ti Max-Q, i zi

Kodi i produktit:
272560
Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Prodhuesi:
HP
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1256
Modeli i procesorit:
9300H (2.4 / 4.1GHz 4-bërthama / 8-thread)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,061.50 
Ju kurseni : 72.00   (7%)
989.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 82.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Një laptop i fuqishëm për lojra nga HP. Laptopi ka një ekran 15.6" IPS me rezolucion FullHD, 60Hz dhe rregullim kundër shkëlqimit. Laptopi përdorë procesor Intel Core i5-9300H (2.4 GHz në 4.1 GHz, 8 MB cache, 4 bërthama) dhe memorie 16 GB DDR4 2666 MHz. Për ruajtjen e të dhënave përdoret M.2 SSD PCIe NVMe me një kapacitet 256 GB dhe 2.5 "HDD me një kapacitet prej 1 TB. Përmban kartën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti-Max Q (6 GB GDDR6). , kamerë 720p, 2 altoparlant, mikrofon i integruar dhe lexues i kartave të memorjes SD. Laptopi nuk ka disk optik. Lidhjet: Wi-Fi 6 (2x2) dhe Bluetooth 5.0. 1x USB-C 3.2 Gen 2 (përkrahë DP 1.4 dhe HDMI 2.0), 3x USB 3.2 Gen 1, kufje 1x 3.5 mm, 1x HDMI 2.0 dhe 1x GLAN. Windows 10 Home është para-instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
194721041944
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Max-Q
Kodi:
8RR81EA
Lansuar:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
23.4
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe / NVMe (Slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1256
Modeli i procesorit:
9300H (2.4 / 4.1GHz 4-bërthama / 8-thread)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2,25
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 Full HD
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
256

Bashkangjitja Laptop HP Pavilion Gaming (15-dk0031nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE