Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Gaming 15-dk1006nc, 15.6" Full HD, Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Kodi i produktit:
292066
Bateri:
3-clánková, 52,5Wh
Počet USB 3.13.2 Gen 2 Type-C:
1
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1 256

Si të porosisim në Gjirafa50?

1069.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 89.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi HP Pavilion Gaming 15 jep performancën që ju nevojitet për vendosjen e lojërave në linjën Pavilion të laptopëve multimedia. Me ndihmën e një procesori dhe grafikësh të fuqishëm, një ekran cilësor dhe një tastierë të rehatshme, duke përfshirë një pjesë numerike, do të merrni një shoqërues që do t'ju ofrojë shumë argëtim dhe çdo vendosje pune nuk do të jetë problem për të. Përjetoni tingullin e pasur dhe autentik B&O PLAY të akorduar nga mjeshtrat e audios në Bang & Olufsen. Përjetoni fuqinë e vërtetë të muzikës dhe argëtimit me HP Audio Boost Technology. Mos u shqetësoni për laptopin që i mbaron energjia. HP Pavilion Gaming 15 zgjat një kohë vërtet të gjatë falë një baterie me kapacitet të lartë. Përveç kësaj, ai është e pajisur me një funksion të karikimit të shpejtë. Përfitoni nga kamera e integruar me rezolucion të lartë, falë së cilës komunikimi përmes internetit me familjen, miqtë, kolegët, klientët dhe partnerët e biznesit do të jetë shumë i thjeshtë dhe me cilësi të lartë. Shijoni një imazh të mprehtë me rezolucion të lartë në internet. Laptopi HP ??Pavilion Gaming 15 në këtë konfigurim përdor një procesor 6-bërthamor Intel Core i7-10750H, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori operon me një frekuencë prej 2.6 GHz, ose deri në 5 GHz në modalitetin Turbo Boost dhe plotësohet me 16 GB memorie operative DDR4 (2 module / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen në kombinim me një kartelë grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 me 4 GB memorie GDDR6. Hard disqet 256 GB M.2 SSI PCMe NVMe dhe 1 TB HDD janë gati për të dhënat e përdoruesit. Disku optik nuk është i pranishëm. Një numër i ndërfaqeve janë gjithashtu në dispozicion, duke përfshirë Gigabit Ethernet, Wi-Fi ax, Bluetooth 5.0, 3x porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, portë USB Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 2 (mbështetje DisplayPort), HDMI, lidhës të kombinuar të kufjeve / mikrofonit, një kamerë praktike HD, lexues të kartës së memories dhe tastierë me ndriçim. Shasia është bërë prej plastike të fortësuar dhe mundësuar nga bateritë me një kapacitet prej 52.5 Wh. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 52,5Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
195122593063
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
1X2C1EA
Lansuar:
14. 7. 2020
Lartësia mm:
23.4
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2,25
Počet USB 3.13.2 Gen 2 Type-C:
1
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
256
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE