Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Gaming (17-cd0016nc), 17.3", Intel Core i5, 16GB RAM, 1TB SSD, i zi

Kodi i produktit:
272566
Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Prodhuesi:
HP
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1256.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike për kënaqësinë tuaj. Është i pajisur me procesor Intel Core i5-9300H me 4 bërthama dhe frekuencë 2.4GHz - 4.1GHz. Ka memorie RAM 16GB DDR4 ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ofron hard disk 1 TB SSD M.2 NVMe PCle. Ekrani 17.3'' ofron rezolucion Full HD në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Max-Q (6GB GDDR6). Ka tastierë me ndriçim, kamerë 720p, 2 altoparlantë, mikrofon të integruar, kartelë të memories SD, konektor USB-C, USB 3.2, jack, HDMI 2.0, GLAN. Mbështet teknologjinë WiFi dhe Bluetooth 5.0. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 52,5Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
405
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Max-Q
Kodi:
8RW49EA
Lansuar:
18. 10. 2019
Lartësia mm:
25,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2,74
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
282

Bashkangjitja Laptop HP Pavilion Gaming (17-cd0016nc) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE