Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Pavilion Power 15-bc509nc, 15.6 “, Intel Core i5, 16GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
272505
Bateri:
4-qelizore, 63.3Wh
Prodhuesi:
HP
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

785.50 
Ju kurseni : 46.00   (6%)
739.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Shijoni fuqinë e laptopit tuaj HP Pavilion Power që jep fuqi të mjaftueshme për të shikuar shpërndarje me cilësi të lartë dhe për të modifikuar fotografi pa pritur kudo që dëshironi. Procesori Intel Core, i plotësuar nga një kartë grafike NVIDIA, fuqizon këtë laptop 15.6" me një ekran IPS Full HD. Shijoni imazhe kristal të pastra nga çdo kënd. Me një kënd të gjerë shikimi 178 ° dhe ngjyra të gjalla prej rezolucionit 1920 x 1080 pikselë, gjithmonë do të keni një pamje të shkëlqyeshme të përmbajtjes tuaj të preferuar. Kënaquni me një audio të pasur, me altoparlantët HP Audio Boost dhe akordimin B&O PLAY. Me panelin kundër shkëlqimit, ju mund të shijoni diellin në të njëjtën kohë me përmbajtjen tuaj të preferuar. Paneli nuk prodhon reflektime dhe ka një shkëlqim të ulët, që do të thotë që ju mund të shihni gjithçka në ekran në mënyrë të përsosur kur punoni jashtë ose afër dritares. Është një laptop me cilësi të lartë nga HP. Ai ka një ekran 15.6" IPS me rezolucion FullHD 60Hz dhe rregullim kundër shkëlqimit. Përdorë procesorin Intel Core i5-9300H (2.4 GHz - 4.1 GHz, 8 MB cache, 4 bërthama) dhe 16 GB memorie DDR4, 2666 MHz. Ndërsa për ruajtjen e të dhënave përdoren hard disqet: M.2 SSD PCIe NVMe me një kapacitet 256 GB dhe 2.5 " HDD me një kapacitet prej 1 TB. Imazhet sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 (3 GB GDDR5). Laptopi përmban një kamerë 720p, 2 altoparlantë, mikrofon të integruar dhe lexues të kartave SD. Nuk ka një disk optik. Ai ofron Wi-Fi 802.11ac (2x2) dhe Bluetooth 4.2. Prej lidhësve ka: 2x USB 3.2 Gen1, 1x USB 2.0, 1x 3.5 mm jack për kufje, 1x HDMI 2.0 dhe 1x GLAN. Windows 10 Home është instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 63.3Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
194721041258
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
382.4
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
3072
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
8PS06EA
Lansuar më:
10. 10. 2019
Lartësia mm:
24.5
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
252.5

Bashkangjitja Laptop HP Pavilion Power 15-bc509nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE